کد مطلب : 75012 تاریخ مطلب : 1401/03/12

پيام رييس اتاق اصناف مرکز استان قم به مناسبت رحلت امام خميني (ره) و سالگرد قيام 15 خرداد

حميد خرمي رييس اتاق اصناف مرکز استان قم با صدور پيامي سالگرد رحلت بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران حضرت امام خميني (ره) را تسليت گفت و ياد شهداي قيام خونين 15 خرداد را گرامي داشت.

به گزارش روابط عمومي اتاق اصناف مرکز استان قم در متن اين پيام آمده است

چهاردهم خرداد ، يادآور عروج ملکوتي فقيهي عالم، سياستمداري محبوب، رهبري عادل و مجتهدي وارسته است، روزي که ملت بزرگ ايران و آزادگان دنيا در فراق محبوب خود و سوگ جانگداز رهبر حکيم و مقتداي خويش عزادار شدند بزرگ مردي که پدر همه مسلمانان، آزادگان و مردم رنجديده و مستضعف جهان بود و با "ايثار، اقتدار و صلابت" اسلام محمدي را چون چشمه اي زلال و نوراني در جهان احيا کرد و اميد و روشني را در دل ستم ديدگان متبلور ساخت.

15خرداد، نيز يادآور روزي است که ملت مسلمان ايران در دفاع از ارزش هاي اسلامي سينه سپر کردند و در مقابل آماج گلولههاي رژيم سفاک پهلوي سرافرازانه ايستادند تا اسلام و ارزشهاي ناب اسلامي باقي و ماندگار باشد.

اينجانب سالگرد بزرگداشت رحلت جان گداز امام خميني (ره) بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران و شهادت ياران ايشان در فاجعه قيام خونين 15 خرداد 1342 را به عموم مردم شريف ايران،به ويژه کسبه و بازاريان تسليت عرض نموده و توفيقات، عزّت و سرافرازي ايران عزيز اسلامي را در تمامي عرصه هاي جهاني و بين المللي در ظلّ عنايات خاص حضرت ولي عصر (عج) و زعامت حکيمانه مقام معظم رهبري مسأالت دارم.

حميد خرمي رييس اتاق اصناف مرکز استان قم

نیمتا روزنامه های صبح کشور