کد مطلب : 75011 تاریخ مطلب : 1401/03/11

پيام تبريک رييس اتاق اصناف مرکز استان قم به مناسبت دهه کرامت

به گزارش روابط عمومي اتاق اصناف مرکز استان قم، در اين پيام آمده است:

اول ذيقعده ميلاد حضرت فاطمه معصومه(س) ،روز دختر ، آغاز دهه کرامت و يازدهم ذيعقده ميلاد فرخنده و طلوع هشتمين آفتاب سپهر امامت و ولايت، حضرت امام رضا ع است، در اين دهه عطر شميم رضوي و فاطمي در کشور مي پيچد و تمام مفاهيم سازندهاي که ما در فرهنگ اسلامي داريم در اين دهه تداعي ميشوند چرا که حرم حضرت معصومه و امام رضا (عليهماالسلام) کانون دعا و قرآن و نيايش و ... است.

دهه کرامت سرشار از معاني، ارزش ها ومفاهيم پرمعنا ،سازنده و ارزشمند الهي انساني و يادآور تمام خوبيها ، ارزش ها و کمالات انساني و فرصت مغتنمي براي نشر و تعميق فرهنگ اهل بيت به ويژه فرهنگ فاطمي و رضوي است تا با بهره مندي از درياي خروشان آموزه هاي قرآني، زمينه آشنائي هر چه بيشتر نسل جوان با فرهنگ اهل بيت به ويژه امام هشتم شيعيان، حضرت علي بن موسي الرضا (ع) و بانوي دو عالم حضرت فاطمه معصومه (س) فراهم گردد.

اينجانب ، ميلاد پرنور وسرورکريمه اهل بيت حضرت معصومه(س) وآغاز دهه نوراني کرامت و روز دختررا به مردم و بازاريان شريف و تمامي رهپويان طريق پرافتخار عصمت وطهارت و دوستداران و پيروان راستين ائمه معصومين تبريک و تهنيت عرض نموده، اميدوارم خداوند متعال همواره توفيق شناخت و معرفت اهل بيت و حرکت در مسير مکتب نجات بخش انبياء الهي را بر همه ما ارزاني فرمايد.

حميد خرمي رييس اتاق اصناف مرکز استان قم

نیمتا روزنامه های صبح کشور