کد مطلب : 75002 تاریخ مطلب : 1401/03/01

رييس اتحاديه بنکداران و عمده فروشان مواد غذايي قم: با توزيع منسجم کالاهاي اساسي آرامش در بازار حاکم است

رييس اتحاديه بنکداران و عمده فروشان مواد غذايي قم ‘ گفت: با توزيع منسجم کالاهاي اساسي آرامش در بازار حاکم است

به گزارش روابط عمومي اتاق اصناف قم عبدالحميد وارثي طي گفتگويي عنوان کرد : طرح مردمي سازي يارانه ها ، عليرغم برخي مشکلاتي که در اجرا مشاهده کرديم در حال پيگيري و بازار در حال ورود به تعادل است. وي با بيان اينکه کالاهاي اساسي در حال تامين است و فشار رواني براي خريد کالا از بين رفته است ، افزود : تسريع در توليد و برنامه ريزي منسجم براي توزيع برخي کالا هاي اساسي مانند شکر و روغن کمک شاياني به آرامش بيشتر بازار خواهد کرد

. وارثي بيان داشت : اميدوارم با عزم ملي و برنامه ريزي خوب دولت ، اهداف اين طرح که همان تقسيم عادلانه ي يارانه ها بود محقق شود و مردم نتيجه آن را در سفره خود مشاهده کنند.

وي در ادامه به ديدار هيئت مديره اتحاديه با رييس اتاق اصناف قم اشاره کرد و گفت : در اين ديدار گزارشي از وضعيت عملکرد اتحاديه و همچنين برنامه هاي هيئت مديره جديد ارائه گرديد. رييس اتحاديه بنکداران و عمده فروشان قم با طرح مشکلات اين صنف علي الخصوص رسته هاي انبارداري کالاهاي عمومي و دخانيات و توليد آب شيرين همچنين تاخير در راه اندازي شهرک بنکداران خواستار کمک اتاق اصناف و بهره مندي از روابط خوب رئيس اتاق اصناف با ادارات مربوطه شد.

وارثي همچنين با ابراز خرسندي از نگاه مثبت و سازنده ي رييس اتاق اصناف به اين صنف و توسعه شهرک بنکداران از طرف همه ي اعضاء از ايشان قدرداني و تشکر نمود.
نیمتا روزنامه های صبح کشور