کد مطلب : 75001 تاریخ مطلب : 1401/03/02

پيام تبريک رييس اتاق اصناف مرکز استان قم به مناسبت سالروز آزادسازي خرمشهر

حميد خرمي رييس اتاق اصناف مرکز استان قم در پيامي فرارسيدن سوم خرداد سالروز آزدسازي خرمشهر را تبريک گفت.

به گزارش روابط عمومي اتاق اصناف قم، متن پيام بدين شرح است:

تاريخ پرفراز و نشيب انقلاب اسلامي ايران، مملو از رويدادهايي است که هر يک به عنوان تابلوي افتخاري ثبت شده است. در اين ميان، حماسه آزادسازي خرمشهر، به عنوان نقطه عطفي به شمار مي آيد که نمادي از وحدت و همبستگي ملي و حضور شجاعانه مردم در عرصه هاي دفاع از تماميت ارضي کشور بود.

بي شک بازخواني حماسه تاريخي و سرنوشت ساز فتح خرمشهر و تبيين چرايي جنگ تحميلي و دستاوردهاي دفاع مقدس نشان ميدهد که باورها و نگرشهاي اصيل دفاع از حريم ارزشهاي ناب اين انقلاب را مي توان تا ابد براي تمامي آزادي خواهان و عدالت طلبان جهان تفسير کرد و با حفظ آمادگيهاي همه جانبه، مسير خود به سمت آرمانهاي بلند را تداوم بخشيده و در برابر هرگونه تهديد و خطر، قاطعانه ايستاده و کانونهاي توليد آن را خاموش و مايوس خواهند ساخت.

اينجانب سالروز اين نصر بزرگ الهي را به فاتحان خرمشهر، خصوصاً خانواده معظم شهدا، رزمندگان، ايثارگران و جانبازان 8 سال دفاع مقدس، اصناف و بازاريان تبريک و تهنيت عرض نموده، توفيقات همگان را در مسير معرفي و پاسداشت اين نقطه عطف از تاريخ عزت جمهوري اسلامي ايران در سايه رهبري هوشمندانه مقام معظم رهبري ((مدظله العالي) از درگاه خداوند سبحان مسئلت دارم.

حميد خرمي رييس اتاق اصناف مرکز استان قم

نیمتا روزنامه های صبح کشور