کد مطلب : 75000 تاریخ مطلب : 1401/03/02

اصناف قم با مسوولان در طرح مردمي‌سازي يارانه‌ها همراه و همگامند /انجام حدود 1400بازرسي از صنوف طي دو هفته اخير

رييس اتاق اصناف مرکز استان قم گفت: اصناف با انصاف قم در اجراي طرح مردمي سازي و توزيع عادلانه يارانه‌ها با مسوولان همراه و همگام بوده و در خط مقدم جبهه مقابله با دشمنان اقتصادي کشور قرار دارند.

به گزارش روابط عمومي اتاق اصناف قم،حميد خرمي طي گفتگويي اظهارداشت: اصناف از آغاز شکل گيري انقلاب اسلامي و دوران دفاع مقدس و نيز در شرايط دشوار تحريم و فشارهاي ظالمانه دشمنان در کنار ملت بزرگ و مومن و انقلابي ايران بوده و هم اينک در کنار دولت مردمي توطئههاي شوم دشمنان را خنثي ميکنند.

وي با بيان اينکه طرح مردمي سازي و توزيع عادلانه يارانهها از اقدامات و سياستهاي مهم دولت سيزدهم بوده که موفقيتهاي آن با همراهي تمامي اقشار جامعه وابسته است گفت: در اين مسير اصناف کشور به خصوص کسبه و بازاريان قم با دولت همسو بوده و نيازهاي مردم را تامين مي کنند.

خرمي در ادامه به روند تشديد بازرسي ها بعد از مردمي سازي يارنه ها اشاره و گفت: طي دو هفته گذشته حدود 1400 بازرسي اقتصادي از واحدهاي صنفي استان انجام شده است و اين روند همچنان با شدت و جديت ادامه دارد و بازرسان ما به صورت محسوس و نامحسوس در حال شناسايي متخلفان هستند.

رييس اتاق اصناف قم با اظهار اين که در بازرسي ها هرگونه تخلفي از چشم بازرسان دور نمي ماند و خوشبختانه مردم هم همکاري خوبي در اين مرحله با بازرسان دارند ، توضيح داد : به همين خاطر نتيجه بازرسي هاي طي اين مدت تشکيل 88 پرونده و معرفي به تعزيرات بوده است.

رييس اتاق اصناف مرکز استان قم افزود: در کنار بازرسيهاي موردي و مستمر از بازار، شهروندان هم تخلفات اصناف را با برقراري تماس تلفني با سامانه 124 سازمان صنعت، معدن و تجارت و3412 بازرسي و نظارت اتاق اصناف در ميان بگذارند و به طور حتم در کمترين زمان ممکن ترتيب اثر لازم داده خواهد شد.

نیمتا روزنامه های صبح کشور