کد مطلب : 74992 تاریخ مطلب : 1401/02/27

وضعيت عرضه و قيمت ميوه در قم مطلوب است

رئيس اتحاديه ميوه و بارفروشان استان قم گفت: با ثبات مطلوبي که در بازار با آن مواجه هستيم وضعيت عرضه و قيمت ميوه‌ها در قم نسبت به ساير استان‌هاي کشور مطلوب است.

به گزارش روابط عمومي اتاق اصناف قم، عباس موحدي با اشاره به وضعيت بازار ميوه و تره بار در قم اظهار کرد: در حال حاضر بازار ميوه و سبزي در قم از فراواني مطلوبي برخوردار است و مشکلي براي عرضه ميوه و سبزي در قم وجود ندارد. وي با اشاره به افزايش قيمت برخي ميوهها بيان کرد: اين ميوهها فصلي بوده و به دليل اينکه آخر بار محسوب شده و عرضه آن کم شده است قيمت آن تا حدودي با افزايش رو به رو شده است.

وي با بيان اينکه اعضاي اتحاديه فروشندگان ميوه و بارفروشان قم نيز مانند ديگر مسئولان براي ثابت نگه داشتن محصولات مورد نياز تلاش ميکنند افزود: اقدامات نظارتي همانند قبل انجام ميشود تا شهروندان بتوانند ميوه مورد نياز خود را با يک نرخ ثابت در همه جا تهيه کنند.

وي خاطر نشان کرد: شهروندان ميتوانند در صورت مشاهده تخلف کمفروشي و گرانفروشي از سوي ميوه فروشان، موارد را به اتحاديه ميوه فروشان اعلام کنند يا از طريق سامانههاي 124 و يا 37751212(( بازرسي و نطارت اتاق اصناف قم) تماس برقرار نمايند.

نیمتا روزنامه های صبح کشور