کد مطلب : 74543 تاریخ مطلب : 1400/07/20

انجام بيش از ده هزار مورد بازرسي از صنوف در نيمه نخست امسال

رييس اتاق اصناف مرکز استان قم گفت: ، از ابتداي سال‌جاري تا پايان شهريورماه بيش از ده هزار مورد بازرسي از اصناف استان انجام شد.

به گزارش روابط عمومي اتاق اصناف قم حميد خرمي در گفتگوي زنده با شبکه استاني قم به گزارشي از اقدامات اتاق اصناف در حوزه بازرسي و نظارت بر صنوف پرداخت و با اشاره به وجود بيش از 50هزار واحد صنفي در قم، نظارت بر اين واحد هاي صنفي را ازوظائف اتاق برشمرد

وي با اشاره به اهميت نظارت و بازرسي درمقابله با تخلفات صنفي گفت: بازرسان اتاق اصناف قم به همراه سازمان صنعت، معدن و تجارت قم و ساير دستگاههاي متولي در زمينه کنترل بازار استان در تلاش هستند تا عرضه محصولات موردنياز مردم به شکلي مناسب صورت پذيرد.

خرمي با اشاره به ا انجام بيش از ده هزار مورد بازرسي از صنوف در نيمه نخست امسال گفت: گرانفروشي و عدم درج قيمت هرکدام با بيش از 500 مورد بيشترين تخلفات بوده است.

وي همچنين از معرفي حدود 1200پرونده به تعزيرات در نيمه نخست امسال خبرداد و تصريح کرد: طي اين مدت بيش از دو هزار شکايات مردمي دريافت و رسيدگي هاي لازم به ان ها انجام شده است.

وي ادامه داد: همچنين اقشار مختلف مردم ميتوانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف در بازار استان شکايت خود را از طريق سامانه 124 و يا تلفن 37751212 پيگيري نمايند.