کد مطلب : 74535 تاریخ مطلب : 1400/07/17

پيام تبريک رييس اتاق اصناف مرکز استان قم به مناسبت هفته نيروي انتظامي

حميد خرمي رييس اتاق اصناف مرکز استان قم با صدور پيامي هفته نيروي انتظامي را تبريک گفت.

به گزارش روابط عمومي اتاق اصناف مرکز استان قم متن پيام بدين شرح است:

امنيت از مولفه هاي مهم ، اساسي و زيربنايي هر جامعه توسعه يافته اي است که پايداري و بقاي آن در سايه مجاهدتها و تلاش هاي نيروهاي نظامي، امنيتي و انتظامي حاصل مي شود و در اين ميان نقش و اهميت نيروي انتظامي در برقراري نظم و امنيت بر هيچ کس پوشيده نيست.

نيروى انتظامى مجموعه اي است که امنيت و نظم اجتماعى را به مردم هديه مى کند، امروزه امنيت حاکم بر کشور که با فداکاري و جانفشاني هاي نيروهاي مسلح به ويژه سبزپوشان خدوم و شريف انتظامي ، حاصل شده زبانزد خاص و عام است،بدون ترديد طلايه داران فرهنگ نظم و قانونمداري با اهتمام و مساعي قابل ستايشي که مصروف ميدارند جامعه را به فضايي امن، باثبات و مامني مملو از آرامش خيال براي هم ميهنان ارجمند تبديل ميسازند. اين جامعه خدوم و ارزشي، حافظان و پاسداران شايسته امنيت و پيشگيري اجتماعي هستند که اهتمام ارزنده آنها در صحنه اجتماع ، سلامت اجتماعي را به ارمغان ميآورد.

نامگذاري شايسته هفته نيروي انتظامي فرصتي مغتنم پديدار ساخت تا اينجانب افتخار داشته باشم به عنوان يکي از اعضاي خانواده بزرگ اصناف، از خدمات و زحمات شبانه روزي جامعه بزرگ و سرفراز ناجا صميمانه قدرداني نمايم.

.بار ديگر بر خود لازم ميدانم تا هفته نيروي انتظامي را که تجلي اقتدار و عزت و سرافرازي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران است، به ملت سلحشور و شهيد پرور ايران اسلامي و مردم غيرتمند و متدين و ولايتمدار قم؛بويژه تلاشگران در مجموعه بزرگ نيروي انتظامي تبريک و تهنيت عرض نموده و توفيق روزافزون اين عزيزان را در پاسداري از خون شهيدان و پيشبرد اهداف عاليه انقلاب اسلامي تحت عنايات خاصّه حضرت ولي عصر(عج) و تبعيت از رهنمودهاي فرماندهي معظم کل قوا حضرت امام خامنه اي (مدظله العالي) مسالت نمايم..

حميد خرمي رييس اتاق اصناف مرکز استان قم