کد مطلب : 74526 تاریخ مطلب : 1400/07/05

همزمان با هفته دفاع مقدس صورت گرفت؛ ديدار هيئت رييسه اتاق اصناف قم با خانوده سه شهيد

همزمان با هفته دفاع مقدس هيات رييسه اتاق اصناف قم با خانواده هاي شهيدان آذرنوشان،عربي و تاج زاده قمي ديدار کردند.

به گزارش روابط عمومي اتاق اصناف مرکز استان قم، در اين ديدار حميد خرمي رييس اتاق اصناف قم ضمن تبريک هفته دفاع مقدس و گراميداشت ياد و خاطره شهدا با اشاره به جانفشاني ها و ايثارگري هاي شهدا و رزمندگان در دوران دفاع مقدس عنوان کرد: شهدا در دفاع از کيان و آرمان هاي انقلاب اسلامي از جان و مال خود گذشتند و امنيتي که امروز در کشورمان حاکم است به برکت خون همين شهداست.

وي در ادامه با اشاره به نقش اصناف به خصوص کسبه و بازاريان قم در دوران دفاع مقدس گفت: اصناف و بازاريان قم هزار شهيد تقديم انقلاب اسلامي کرده اند و اين نشان ميدهد که اصناف هميشه پاي ارمان هاي انقلاب بوده و هستند و در تمام صحنه ها نقش آفريني مي کنند.

خرمي همچنين به برنامه ريزي هاي صورت گرفته مبني بر برگزاري کنگره شهداي اصناف اشاره و ديدار و تکريم خانواده هاي شهدا،فعال بودن بيش از30 ناشر چاپ در زمينه دفاع مقدس،تهيه وصايا و کليپ از خاطرات شهدا و ايثارگران و خانواده هاي انان را از مواردي دانست که اتاق اصناف پيش بيني و مدنظر قرارداده است.

در ادامه همچنين خانواده هاي شهيدان آذرنوشان،عربي و تاج زاده قمي نيز ضمن ارايه گزارشي از نحوه شهادت اين شهيدان،بر ضرورت گسترش و ترويج فرهنگ ايثار و شهادت و الگوگيري از سيره شهدا در جامعه تاکيد کردند.

همچنين در اين جلسه خانم جعفري مسئول گروه جهادي شهيده بنت الهدي صدر نيزگزارشي از اقدامات صورت گرفته در اين گروه جهادي ارايه نمود.