کد مطلب : 74524 تاریخ مطلب : 1400/07/05

تاکيد بر تقويت و گسترش فريضتين امر به معروف و نهي از منکر در صنوف

در ديدار جانشين ستاد امر به معروف و نهي از منکر استان قم با هيات رييسه اتاق اصناف قم بر تقويت و ترويج فريضتين امر به معروف و نهي ار منکر در صنوف تاکيد شد.

به گزارش روابط عمومي اتاق اصناف قم، در اين ديدار اقاي حسيني جانشين ستاد امر به معروف و نهي از منکر استان قم ضمن تبريک هفته دفاع مقدس به نقش اصناف در دوران دفاع مقدس اشاره و اظهارداشت: اصناف چه در دوران دفاع مقدس چه قبل و چه بعد از ان هميشه پاي آرمان هاي انقلاب اسلامي بوده و در تمام صحنه ها حضور موثر و چشمگير داشتند.

وي در ادامه با اشاره به تشکيل شوراي تخصصي امر به معروف و نهي از منکر در اتاق اصناف قم بربرگزاري دوره هاي آموزشي در اين خصوص به صورت مجازي تاکيد کرد و گفت::دوره هاي اموزشي امر به معروف و نهي ازمنکر توسط ستاد امر به معروف و نهي ازمنکر استان قم پيش بيني و اين امکان براي صنوف نيز فراهم است.

حميد خرمي رييس اتاق اصناف قم نيز در اين ديدار تشکيل شوراي تخصصي امر به معروف و نهي ازمنکر در اتاق اصناف قم و اتحاديه هاي تحت پوشش را يک اقدام مناسب ذکر کرد که مي تواند در تقويت و ترويج بيش از پيش فريضتين امر به معروف و نهي ازمنکر در صنوف موثر باشد.

وي همچنين ضمن اعلام امادگي اتاق اصناف قم مبني بر هرگونه تعامل و همکاري با ستاد امر به معروف و نهي از منکر استان قم گزارشي از اقدامات اتاق در اين رابطه ارائه نمود.