کد مطلب : 74508 تاریخ مطلب : 1400/06/30

پيام رئيس اتاق اصناف مرکز استان قم به مناسبت هفته دفاع مقدس

حميد خرمي رئيس اتاق اصناف مرکز استان قم طي پيامي ضمن گراميداشت هفته دفاع مقدس ، از کسبه و بازاريان، به خصوص اصناف قم خواست تا چهل و يکمين سالروز هفته دفاع مقدس را با شکوهتر از گذشته برگزار نمايند.

به گزارش روابط عمومي اتاق اصناف قم متن پيام به اين شرح است:

بسم الله الرحمن الرحيم

پايان شهريور ماه بازتاب خاطرات آغاز هشت سال دفاع مقدس است. روزهايي که ذره ذره خاک ميهن اسلامي مان، سربلندي ملتي را شهادت مي دهد که سرافرازانه در مقابل دنياي کفر و استکبار، مقاوم تر از کوه ايستادگي نموده و بر بلنداي قله ي افتخار، بيرق آزادگي را به اهتزاز درآوردند.

دفاع مقدس، نام آشناترين واژه در قاموس حماسه هاي عزت آفرين ايران، نمادي از فرزانگي ملت سرفرازي است که خاطرات دلاوري هاي آن، در تاريخ شکوهمند اين ديار به يادگار خواهد ماند.

هفته دفاع مقدس يادآور پايداري، استقامت، رادمردي و رشادتهاي شهيدان، جانبازان و ايثاگران و نماد اتحاد و همدلي همه ملت بزرگ و عظيم ايران اسلامي براي مقابله با ابرقدرتها و شياطين بزرگ است و اين واقعه مهم تا هميشه تاريخ به عنوان حماسهاي ماندگار ثبت خواهد ماند و بر تارک ايران اسلامي خواهد درخشيد.

.کسبه وبازاريان عزيز، دوشادوش ساير اقشارکشورمان، در دفاع از کيان اسلام، درس بزرگي به استکبار جهاني و ديگر دشمنان اسلام و کشورمان دادند تا بار ديگر در فکر باطل شان جرات عرض اندام و تعدٌي به خاک عزيز جمهوري اسلامي ايران نکنند؛ در اين راه مقدس، شما بازاريان سرافراز کشور نيز دوشادوش رزمندگان اسلام جنگيديد و هم در پشت جبهه ها با تامين نياز هاي ضروري رزمندگان، يار و ياورآنان بوديد.و در اين ميان تقديم بيش از هزار شهيد از سوي بازاريان شريف استان قم بهترين دليل برنقش بارز شما عزيزان در جبهه هاي جنگ تحميلي مي باشد.

اينجانب وهيئت رئيسه اتاق اصناف مرکز استان قم هفته دفاع مقدس را به رهبر فرزانه انقلاب، دولتمردان ، خانواده معظم و معزز شهدا، جانبازان، ايثارگران و مردم شهيد پرور قم تبريک عرض ميکنيم و تقارن اين هفته با ماه محرم و صفر، ماه عزاداري سرور و سالار شهيدان حضرت ابا عبدالله الحسين (ع) و ياران باوفايش را الگوپذيري از سيره آن امام همام و تاسي از نهضت سرخ حسيني ميدانيم و انتظار داريم شما بازاريان شريف همپاي مردم برزگوار کشورمان چهل و يکمين هفته دفاع مقدس را با شکوهتر از گذشته برگزار نمائيد تا هم ياد و خاطره دلاوريهاي رزمندگان و شهداي عزيز را گرامي بداريم و هم بار ديگر به دشمنان قسم خورده انقلاب و اسلام ثابت کنيم براي هميشه رهرو اسلام ناب محمدي (ص) و دنباله رواهداف عاليه شهداي عزيزهستيم.

حميد خرمي رييس اتاق اصناف مرکز استان قم