کد مطلب : 73233 تاریخ مطلب : 1400/03/31

اصناف حامي دلسوزي براي نظام و انقلاب اسلامي هستند

استاندار قم با ارسال پيامي ضمن تبريک روز ملي اصناف گفت: اصناف در سخت ترين شرايط اقتصادي كشور چه در دوران جنگ تحميلي و چه در شرايط تحريم هاي ظالمانه، دست از كار و تلاش و خدمت به مردم برنداشته و عليرغم همه مشكلات، هميشه پشتيبان توانمند و حامي دلسوزي براي نظام و انقلاب اسلامي بوده و هستند.

به گزارش روابط عمومي اتاق اصناف مرکز استان قم متن پيام دکتر سرمست بدين شرح است

بسمه تعالي»

فرارسيدن روز ملي اصناف را به جامعه خدوم و پرتلاش اصناف كشور و استان قم تبريك عرض مي نمايم. مجموعه اي كه به عنوان يكي از اركان محوري اقتصاد ملي و مظهر مشاركت و نقش آفريني مردم در فعاليت هاي اقتصادي، همواره حائز اهميت كليدي بوده است و نقش حياتي و پررنگ اين نهاد در طول تاريخ و در تأمين نيازهاي جامعه در بخش توليد، خدمات، بازرگاني و توزيع بر هيچ كس پوشيده نيست. قشري كه در سخت ترين شرايط اقتصادي كشور چه در دوران جنگ تحميلي و چه در شرايط تحريم هاي ظالمانه، دست از كار و تلاش و خدمت به مردم برنداشته و عليرغم همه مشكلات، هميشه پشتيبان توانمند و حامي دلسوزي براي نظام و انقلاب اسلامي بوده و هست. نامگذاري روزي به نام روز اصناف فرصت ارزنده اي براي پرداختن به چالش ها و الزامات برخورداري از نظام صنفي در خور اقتصاد كشور و بها دادن به تلاش گران زحمتكش اين عرصه و قدرشناسي شايسته از زحمات آنان مي باشد.

فرصت را مغتنم دانسته ضمن تبريك مجدد اين روز به همه اصناف فعال و پوياي استان در بخش هاي توليدي، توزيعي و خدماتي و تقدير و تشكر از مشاركت، تعامل و همراهي قابل تحسين اين بخش در صحنه ها و عرصه هاي مختلف كاري به ويژه در عرصه مبارزه با كرونا، توفيقات روزافزون همگي آنان را در تحقق اهداف نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران و خدمت به زائرين و مجاورين حرم مطهر كريمه اهل بيت حضرت فاطمه معصومه(س) از درگاه ايزد منان مسألت دارم.

بهرام سرمست
استاندار قم