کد مطلب : 72161 تاریخ مطلب : 1400/03/12

پيام رييس اتاق اصناف مرکز استان قم به مناسبت رحلت امام خميني (ره) و سالگرد قيام 15 خرداد

حسن احمدلو رييس اتاق اصناف مرکز استان قم با صدور پيامي سالگرد رحلت بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران حضرت امام خميني (ره) را تسليت گفت و ياد شهداي قيام خونين ?? خرداد را گرامي داشت.

به گزارش روابط عمومي اتاق اصناف مرکز استان قم در متن اين پيام آمده است

چهاردهم خرداد ماه، سالروز عروج ملكوتي آزاد مردي بي مانند و شخصيتي بي نظير است كه در سايه مردانگي و تدبيرش، هويت پنهان خويش را بازيافيم؛ 14 خرداد روزي است که ملت بزرگ ايران و آزادگان دنيا در فراق محبوب خود و سوگ جانگداز رهبر حکيم و مقتداي خويش عزادار شدند . بزرگ مردي که با سلوک علمـي و عملي خويش و به پشتوانه ايمان و اعتقاد و آزادگي و محبت هميشه ماندگارش در دلهاي ايرانيان، کاخ حکومت ستم شاهي را ويران کرد و فصل نويني فراروي تاريخ ايران گشود.

15خرداد، نيز يادآور روزي است که ملت مسلمان ايران در دفاع از ارزش هاي اسلامي سينه سپر کردند و در مقابل آماج گلولههاي رژيم سفاک پهلوي سرافرازانه ايستادند تا اسلام و ارزشهاي ناب اسلامي باقي و ماندگار باشد.

نام انقلاب اسلامي ايران همواره با نام معمار کبير انقلاب، حضرت امام خميني(ره) عجين شده . بزرگ مردي که به پشتوانه ايمان و اعتقاد راسخ خويش به مدد ملتي سرافراز و خستگيناپذير و به برکت خون شهيدان، نظام ستم شاهي را سرنگون کرد و فصل نويني فراروي تاريخ ايران گشود، و روزي که روح خدا به لقاء الله پيوست، شکوه ارادت ملت به ولايت در بدرقه آن عبد صالح، رهبر و مريد خويش تجلي يافت.

اينجانب سالگرد بزرگداشت رحلت جان گداز امام خميني (ره) بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران و شهادت ياران ايشان در فاجعه قيام خونين 15 خرداد 1342 را به عموم مردم شريف ايران،به ويژه کسبه و بازاريان تسليت عرض نموده و توفيقات، عزّت و سرافرازي ايران عزيز اسلامي را در تمامي عرصه هاي جهاني و بين المللي در ظلّ عنايات خاص حضرت ولي عصر (عج) و زعامت حکيمانه مقام معظم رهبري مسأالت دارم.

حسن احمدلو رييس اتاق اصناف قم