کد مطلب : 68811 تاریخ مطلب : 1399/10/07

رييس اتحاديه فروشندگان مصالح ساختماني استان قم : فعالين در رسته خاکبرداري با اخذ معرفي نامه از اتحاديه جهت دريافت سوخت به شرکت ملي پخش فرآورده هاي نفت مراجعه کنند

رييس اتحاديه فروشندگان مصالح ساختماني استان قم گفت: افرادي که داراي پروانه کسب در رسته کرايه ماشين آلات راه سازي و ساختماني با اپراتور(خاکبرداري) مي باشند ميتوانند با دريافت معرفي نامه از اتحاديه و مراجعه به شرکت ملي پخش فرآورده هاي نفت نسبت به دريافت سوخت خود اقدام نمايند.

محمد تقي پورنجاتي طي گفتگويي با اشاره به رسته هاي اتحاديه مصالح ساختماني استان قم اظهارداشت:اتحاديه مصالح ساختماني شامل حدود 27 رسته مي باشد.

وي گفت: رسته هاي عمده فروشي آهن الات،دفتر آهن فروشي،خرده فروشي آهن آلات به جز فولاد،قراضه آهن فروشي و ضايعات،خرد کردن نبشي و مشبک نمودن آهن،کشش انواع ميله و مفتول و مس،عمده فروشي مصالح ساختماني به صورت حق العمل کاري،خرده فروشي مصالح ساختماني،دفتر فروش مصالح ساختماني،خرده فروشي و عمده فروشي سيمان،خرده فروشي و عمده فروشي کاشي و سراميک،خرده فروشي سنگ ساختماني، دفتر فروش سنگ ،فروش لوله داربست و اتصالات،خدمات نصب و اجاره داربست فلزي ،دفتر داربست فلزي،خرده فروشي قيرو مصالح عايق کاري و کنف،خرده فروشي عايق رطوبتي ،کرايه جرثقيل با راننده، ،حفاري و تعمير چاه قنات،تخليه چاه و فاضلاب و عمده فروشي گچ و مصنوعات گچي، خرده فروشي انواع ايرانيت و لوله هاي ايرانيتي و پوشش سقف سوله از نمونه رسته هاي مرتبط به اتحاديه فروشندگان مصالح ساختماني مي باشد.

رييس اتحاديه فروشندگان مصالح ساختماني استان قم رسته کرايه ماشين الات راه سازي و ساختماني با اپراتور(خاکبرداري) را از رسته هاي اين اتحاديه دانست و افزود:افرادي که در اين رسته فعاليت دارند و فاقد پروانه کسب مي باشند مي بايست با مراجعه به اتحاديه و ارايه مدارکي از قبيل گواهي نامه ،دفتر و دستگاه و... نسبت به دريافت پروانه اقدام نموده تا بتوانند فعاليت داشته باشند در غير اينصورت مجاز به ادامه فعاليت نيستند.

وي بيان داشت: همچنين افرادي که داراي پروانه کسب در اين رسته مي باشند ميتوانند با دريافت معرفي نامه از اتحاديه و مراجعه به شرکت نفت خدمات بگيرند.

پورنجاتي در پايان با اشاره به ثبت نام اعضاء در سامانه جامع انبار ها ادامه داد: از آهن فروشان نيز انتظار داريم تا هرچه سريعتر در سامانه جامع انبار ها ثبت نام نمايند تا متحمل خسارت ،جريمه و ... نشوند.