کد مطلب : 68798 تاریخ مطلب : 1399/10/03

جلسه ايمن سازي اماکن و مجتمع هاي تجاري در اتاق اصناف قم برگزار شد

جلسه ايمن سازي مجتمع هاي تجاري دوم آبان ماه 1399 در سالن اقتصاد اتاق اصناف قم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اتاق اصناف مرکز استان قم، در اين جلسه در ابتدا بيت اله کريمي نايب رييس اتاق اصناف قم ضمن تقدير و تشکر از همراهي صنوف در ايام کرونا اظهارداشت: از همان ابتداي شيوع کرونا اصناف و کسبه همراهي لازم را علي رغم تمام مشکلات داشتند که اين امر مورد تقدير مسئولان استاني از جمله استاندار قم فرار گرفت.

وي گفت: طي اين مدت نيز اتاق اصناف قم تمام مشکلات ايجاد شده براي صنوف را احصاء و به مسئولين ذيربط انتقال داده و حتي پيشنهاداتي نيز از جمله تخفيف ها و معافيت هاي مالياتي ، ارائه تسهيلات بانکي با سود کم و... ارايه نموده است که اميدواريم با يک فرآيند بهتر عملياتي شود.

در ادامه علوي از کارشناسان مرکز بهداشت نيز در خصوص اپليکيشن ماسک که با اهدافياز جمله شناسايي افراد مبتلا به ويروس کرونا و عدم ارايه خدمات به انها در راستاي جلوگيري از شيوع کرونا راه اندازي شده است توضيحاتي ارايه نمود.

سيد ناصر امير حسيني مسئول واحد HSEE سازمان صمت قم نيز در خصوص ايمني سازي مجتمع هاي تجاري و تاکيدات مسئولين استان از جمله دستگاههاي قضايي و امنيتي نکاتي بيان نمود.

وي با بيان اينکه چندين مرکز تجاري به عنوان مراکز پرخطر شناسايي شده است گفت: از هيات امناي مجتمع هاي تجاري انتظار داريم که ايمني مراکز تجاري را جدي بگيرند تا شاهد کمترين حوادث باشيم.

وي از هيات امناي اماکن تجاري خواست تا مشکلات و موارد مرتبط با اماکن تجاري را اخصاء نموده و به سازمان صمت و اتاق اصناف ارايه دهند تا در جلساتي که به همين منظور برگزار مي شود مباحث مطرح و تصميمات مناسب اتخاذ گردد.

در پيان همچنين تعدادي از هيات امناي مراکز تجاري در خصوص ايمن سازي مجتمع ها پيشنهادات و مشکلات را ارايه نمودند.