کد مطلب : 66725 تاریخ مطلب : 1399/09/09

بيانيه اصناف و بازاريان قم در محکوميت ترور شهيد محسن فخري‌زاده

اتاق اصناف مرکز استان قم،اتحاديه هاي صنفي تحت پوشش و جامعه بزرگ اصناف و بازاريان با انتشار بيانيه اي ترور ناجوانمردانه رئيس سازمان پژوهش و نوآوري وزارت دفاع ايران را محکوم نموده و شهادت محسن فخري زاده را تسليت گفتند.

به گزارش روابط عمومي اتاق اصناف مرکز استان قم در اين بيانيه امده است:

يک بار ديگر يکي از دانشمندان هسته اي و نيروي برومند و شايسته کشورمان که خدمات ارزنده اش در سالهاي اخير موجب پيشرفت و بازدارندگي کشور در عرصههاي دفاعي و هستهاي شده بود بصورت ناجوانمردانه مورد هجمه تروريستهاي بزدل قرار گرفت و به شهادت رسيد.

دشمنان اين آب و خاک بدانند، با ترور انسان هاي والايي همچون شهيد فخري زاده نه تنها پيمودن طريق مقدس نظام اسلامي متوقف نمي شود، بلکه خون پاک اين شهدا، وحدت مضاعف، رشد و تثبيت اين نظام مقدس را به ارمغان خواهد آورد و هيچگاه عزم و اراده ملت در مسير خودکفايي و استکبار ستيزي متوقف نخواهد شد.

اتاق اصناف مرکز استان قم،اتحاديه هاي صنفي تحت پوشش و جامعه بزرگ اصناف و بازاريان ضمن محکوم کردن ترور ناجوانمردانه رئيس سازمان پژوهش و نوآوري وزارت دفاع ايران، شهادت اين دانشمند صنعت دفاعي را به محضر مبارک فرمانده کل قوا و رهبر انقلاب حضرت امام خامنه اي و ملت قهرمان و شهيد پرور ايران اسلامي و خانواده گرانقدر و محترم آن شهيد تبريک و تسليت عرض مي نمايد.