کد مطلب : 66582 تاریخ مطلب : 1399/08/12

پيام رييس اتاق اصناف مرکز استان قم به مناسبت فرا رسيدن 13 آبان

حسن احمدلو رييس اتاق اصناف مرکزاستان قم به مناسبت فرارسيدن يوم الله 13 آبان پيامي صادر کرد.

به گزارش روابط عمومي اتاق اصناف قم متن پيام بدين شرح است.

سيزدهم آبان در پيشگاه ملت ايران، برگ زرين و پر افتخاري است که به انقلاب دوم ايران اسلامي نام گرفته است و اين روز بزرگ نماد ظلم ستيزي و استکبار ستيزي ملت ايران و نقطه عطفي در تاريخ انقلاب اسلامي ايران است که در فرمايشات گُهربار رهبر معظم انقلاب، اين روز، تجلي آزادگي، شجاعت و غيرت انقلاب ملت ايران است.

در اين پيام امده است: واقعه ي سيزده آبان به دل هاي مؤمنان قوت بخشيد و غروري مقدس و حماسه آفرين را در آنان زنده کرد و پرتوي تابناک از انوار الهي بر آنان تابانيد و درس هايي بزرگ از شهادت و رشادت و دليري به آنان آموخت.

اين روز، روز ميعاد دانش آموزان تاريخ ايران اسلامي با شهيدان دانش آموز از آغاز نهضت امام خميني(ه) تا شهيدان دفاع مقدس و نيز همه دانش اموزاني که در سراسر جهان در راه مبارزه براي آرمانخواهي جان در راه عدالت نثار مي کنند تا ريشه ظلم بر چيده شود. ميعادي که بند بند آن جهد و جهاد و اجتهاد در عرصه هاي عزت و آزادگي است.

اينک در آستانه فرارسيدن سيزدهم آبان ماه، جامعه بزرگ و انقلابي اصناف و بازاريان قم ضمن اداي احترام به ارواح طيبه شهداي دانشجو و دانش آموزپيرو خط امام و گراميداشت اين روز، اعلام ميدارند با تبعيت از ولايت فقيه و سرلوحه قرار دادن رهنمودهاي رهبر معظم انقلاب اسلامي (مدظله العالي) همواره در خدمت به نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران پيشگام بوده تا دشمنان نظام را مأيوس و نور اميد را در دل مستضعفان و آزاديخواهان جهان برافروزند

حسن احمدلو رييس اتاق اصناف مرکزاستان قم