کد مطلب : 66570 تاریخ مطلب : 1399/08/07

بيانيه اتاق اصناف مرکز استان قم در محکوميت اقدام رئيس جمهور فرانسه در حمايت از توهين به پيامبر اکرم (ص)

اتاق اصناف مرکز استان قم، اتحاديه هاي صنفي تحت پوشش، اصناف و بازاريان با صدور بيانيه اي توهين به ساخت مقدس قرآن کريم و پيامبر اکرم(ص) از سوي نشريه فرانسوي را محکوم کردند.

به گزارش روابط عمومي اتاق اصناف مرکز استان قم متن بيانيه بدين شرح است:

حرکت رذيلانه و ضد انساني و ضد اخلاقي اهانت به ساحت مقدس پيامبر مکرم اسلام و کتاب مقدس و آسماني قرآن عظيم توسط نشريه اي فرانسوي، فضاي منفوري را ايجاد کرد.

همچنين در اين بيانيه آمده است.اهانت دوباره رژيم بيکفايت فرانسه اين بار توسط رئيسجمهور دستنشانده، بي خرد درحمايت از توهين يکي از نشريات اين کشور به پيامبر نور و رحمت حضرت محمد مصطفي صلي الله عليه و آله و سلم آن هم در ماهي که به نام ايشان زينت گرفته است بار ديگر خشم و انزجار عمومي مسلمين جهان را برانگيخت و امريکا و هم پيمانانش را يک گام ديگر به سوي نابودي و فلاکت نزديک کرد.

اين اقدام وقيح و گستاخانه که از آن به نام آزادي بيان ياد شده، نشان ازاسلامستيزيعملي و خامي مکرون در سياست است که به ظاهر ارکان دين مبين اسلام و مقدسات مسلمين جهان را نشانه گرفته ولي در باطن تيري است که امريکاي جنايتکار و صهيونيسم رو به اضمحلال را هدف گرفته و نشاني واضح از افول بيچارگي و سرافکندگي طرفداران به اصطلاح آزادي بيان اروپايي و سردمداران دروغين دفاع از حقوق بشر است.

اتاق اصناف مرکز استان قم در ادامه اين بيانيه آورده است: به همراه اتحاديه هاي صنفي، کسبه و بازاريان استان قم ضمن اعلام انزجار از حرکات نفرت انگيز اخير و اهانت به ساحت پاک نبوي، همراهي خود را با حرکت مسلمين عالم ، عليه دشمنان اعلام ميداريم و ايمان داريم آتش خشم مسلمين هر روز شعله ورتر خواهد شد و ان شاءالله به زودي پايههاي ظلم ابرستمکاران دنيا را به خاکستر تبديل خواهد کرد و اهانت کنندگان را به ديار عدم خواهد فرستاد.