کد مطلب : 66460 تاریخ مطلب : 1399/07/02

مراسم تجليل از فعالان عرصه جهادي بسيج اصناف قم برگزار شد

مراسم تجليل از فعالان عرصه جهادي بسيج اصناف قم،همزمان با چهلمين سالگرد دفاع مقدس با حضور مسئولان اتاق اصناف قم،سازمان بسيج اصناف و جمعي از بسيجيان در سالن همايش اتاق اصناف قم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اتاق اصناف قم، در اين همايش سرهنگ روحي مسوول بسيج اصناف قم به نقش اصناف در پيروزي انقلاب اسلامي به خصوص در هشت سال دفاع مقدس اشاره و بيان داشت: اصناف از ابتداي انقلاب به خصوص در هشت سال دفاع مقدس در کنار ساير اقشار مردم در دفاع از آرمان هاي انقلاب و نظام اسلامي نقش افريني نموده و اين نقش آفريني در شرايط کنوني که در شرايط جنگ اقتصادي نيز هستيم همچنان پررنگ است.

وي با بيان اينکه ايمان، توکل به خدا و اخلاص از ويژگي هاي مهم بود که در دوران دفاع مقدس شاهد ان بوديم گفت: يکي از ويژگي هاي دوران دفاع مقدس مديريت جهادي بود که افراد با ايمان به خدا و تلاش جهادگونه در دفاع از ارمان هاي انقلاب قدم برداشتند.

سرهنگ روحي تصريح کرد: بعد از گذشت بيش از چهل سال از انقلاب اسلامي همچنان اين تلاش هاو مديريت جهادي در بسيجيان و اصناف ديده مي شود و نمونه بارز آن را در گروههاي جهادي از قبيل تعميرکاران لوازم خانگي،تعميرکاران منازل،گروههاي جهادي عرصه سلامت و... شاهد هستيم.

وي از فعال بودن بيش از 23کارگاه توليد ماسک به همت بسيج اصناف خبرداد که بيش از 200هزار ماسک به صورت روزانه توسط اين کارگاهها توليد مي شود.

وي توزيع بيش از 2هزار بسته معيشتي(اعم از نقد و غير نقد)در ميان صنوف اسيب ديده از کرونا،توزيع غذاي گرم در ايام محرم و رمضان بين نيازمندان،تعمير منازل روستاييان و نيازمندان،تعمير لوازم برقي و... را از مواردي دانست که توسط گروههاي جهادي بسيج اصناف در حال انجام است.

گفتني است در پايان از تعدادي از فعالان عرصه جهادي بسيج اصناف قم تقدير شد.