کد مطلب : 66444 تاریخ مطلب : 1399/06/30

پيام رئيس اتاق اصناف مرکزاستان قم به مناسبت هفته دفاع مقدس

حسن احمدلو رئيس اتاق اصناف مرکزاستان قم طي پيامي ضمن گراميداشت هفته دفاع مقدس، از امت شهيد پرور قم به خصوص کسبه و بازاريان خواست تا هفته دفاع مقدس را با شکوهتر از گذشته برگزار نمايند.

به گزارش روابط عمومي اتاق اصناف قم در اين پيام آمده است:

پايان شهريور ماه بازتاب خاطرات آغاز هشت سال دفاع مقدس است. روزهايي که ذره ذره خاک ميهن اسلامي مان، سربلندي ملتي را شهادت مي دهد که سرافرازانه در مقابل دنياي کفر و استکبار، مقاوم تر از کوه ايستادگي نموده و بر بلنداي قله ي افتخار، بيرق آزادگي را به اهتزاز درآوردند.

تقارن هفته ايثار و استقامت با ماه پيروزي خون بر شمشير، الگو پذيري کربلاي ايران اسلامي از نهضت سرخ عاشوراست.

اين هفته در واقع نمودار مجموعه اي از برجسته ترين افتخارات ملت ايران در دفاع از حريم اين سرزمين است. روزهايي که رشادت هاي جوانان برومند، انقلاب و نظام را بيمه کرد و نشان داد که با داشتن پشتوانه مردمي و در پرتو حاکميت اسلام و وحدت نيروها مي توان هر دشمني را به ورطه نابودي و شکست کشاند.

اين دوران گوياي مقاومت و مظلوميت ملتي است که با رهبري حضرت امام (ره) و ايمان و توکل بر خداوند متعال و رشادت هاي سربازان اسلام برگ زريني را در تاريخ ثبت نمودند.

اينجانب ضمن گراميداشت هفته دفاع مقدس و تبريک اين ايام به محضر فرماندهي معظم کل قوا حضرت امام خامنهاي "مدظله تعالي" و ملت دلاور و رزمنده ايران اسلامي،خانواده معظم شهدا و ايثارگران به خصوص کسبه و بازاريان ، ياد و خاطره رشادت ها و از خودگذشتگي هاي رزمندگان، جانبازان و آزادگان هشت سال دفاع مقدس را گرامي داشته و از خداوند متعال مي خواهم ما را ياري نمايد تا درحفظ دستاوردهاي ارزشمند انقلاب و نظام اسلامي کوشا و موفق باشيم.

حسن احمدلو رئيس اتاق اصناف مرکزاستان قم