کد مطلب : 65362 تاریخ مطلب : 1399/05/27

به همت اتاق اصناف قم،جلسه رعايت پروتکل هاي بهداشتي در صنوف برگزار شد

جلسه رعايت پروتکل هاي بهداشتي در صنوف جلسه رعايت پروتکل هاي بهداشتي در صنوف در سالن همايش اتاق اصناف قم روز يکشنبه 26مردادماه در سالن دانش اتاق اصناف قم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اتاق اصناف مرکز استان قم، در اين جسه که نمايندگان سازمان صمت قم و اتاق اصناف و برخي اتحاديه ها ازجمله آرايشگران مردانه،آرايشگران زنانه،سوهان، قنادان و شيريني فروشان ،لبنيات ،بستني و آبميوه،اغذبه فروشان،چلوکباب و تالارهاي پذيرايي و نانوايان حضور داشتند.، پيرامون موضوعاتي همچون استفاده از ماسک در واحد هاي صنفي،رعايت دستورالعمل ها و ضوابط و تصميمات ستاد ملي مبارزه با کرونا در صنوف به خصوص در صنوف ميوه و بار فروشان،نانوايان،ارايشگران ،تالارهاي پذيرايي و.. نکاتي توسط اقاي کريمي نايب رييس اتاق اصناف قم مطرح شد.

کريمي در اين جلسه با اشاره به تبعات ناشي از ويروس کرونا در ابعاد مختلف به خصوص براي صنوف بيان کرد: ويروس منحوس کرونا شرايطي را به وجود اورد که به تبع ان بسياري از صنوف بر اساس تصميمات ستاد مبارزه با کرونا تعطيل شدند.

وي در ادامه رعايت پروتکل هاي بهداشتي در صنوف را که يکي از راههاي مهم پيشگيري و قطع زنجيره کرونا مي باشد مورد تاکيد قرارداد و تصريح کرد:متاسفانه برخي از واحد هاي صنفي آن گونه که بايد پروتکل هاي بهداشتي را رعايت نمي کنند و در جلسات ستاد مبارزه با کرونا اين امر بارها توسط مسئولين دستگاههاي ذيربط عنوان شده است.

نايب رييس اتاق اصناف قم با بيان اينکه در اين جلسات همچنين از برخي صنوف همچون آرايشگران و چلوکبابي ها و تالارهاي پذيرايي نيز مورد تقدير شده است از اتحاديه ها خواست تا گزارش اقدامات و بازرسي هاي خود را طبق جدول خئاسته شده به صورت هفتگي به اتاق اعلام نمايند تا اين گزارشات به دستگاههاي مرتبط ارسال گردد.