کد مطلب : 48515 تاریخ مطلب : 1398/11/30

مهر تأييد مجدد‌ ملت ايران بر مقبوليت نظام دردوم اسفندماه 1398، دعوت اتاق اصناف قم از مردم براي حضور حماسي در انتخابات

اتاق اصناف مرکز استان قم با صدور بيانيه‌اي مردم را به شرکت گسترده در انتخابات دوم اسفندماه 1398،فرا خواند.

به گزارش روابط عمومي اتاق اصناف قم، متن بيانيه بدين شرح است:

دوم اسفند ماه 1398 را بايد روز تعيين سرنوشت ايران و ايراني در بزنگاه انتخابات نام نهاد، روزي که ملت حماسه ساز و انقلابي ايران براساس وظيفه شرعي، عقلي و ملي پاي صندوق هاي رأي حضور مي يابند و بار ديگر دموکراسي و مردم سالاري ديني و شور و شعور سياسي خود را به رخ جهانيان خواهند کشيد.

اهميت حضور پرشور و حداکثري مردم در انتخابات تا بدان جاست که ولي امر مسلمين حضرت امام خامنه اي، 16 بهمن در ديدار اقشار مختلف مردم فرمودند هرکس ايران عزيز، امنيت ميهن و آبروي وطن را دوست دارد و در پي حل مشکلات است، بايد در پاي صندوق رأي حضور يابد تا عزم و اقتدار ملي ايرانيان بار ديگر به منصه ظهور برسد».

مشارکت و حضور حداکثري در پاي صندوق هاي راي لبيک به نداي ارزشمند رهبر حکيم حضرت آيت الله خامنه اي (مدظله العالي) است و اين حضور آگاهانه و با بصيرت در عرصه انتخابات و مشارکت حداکثري، مشتي محکم بر دهان ياوهگويان بوده و بزرگترين مظهر حماسه سياسي را در پي خواهد داشت.

لذا اتاق اصناف مرکز استان قم از تمام احاد مردم به خصوص بازاريان و کسبه و اعضاي محترم اتحاديه هاي صنفي قم جهت شرکت در انتخابات دعوت به عمل مي آورد تا همانند ادوار گذشته حضوري پرشور ، پر صلابت و وحدت آفرين داشته و اميد است با خلق حماسه اي ديگر ، اين انتخابات تبلور تحقق انديشه هاي رهبر معظم انقلاب اسلامي در خصوص مردم سالاري ديني باشد.